Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Dorota Chamczyk

Dorota Chamczyk - galeria

 
zwiń

 • 1991
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Teatrologia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego
 • 1996
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wyższe Studium Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT w Łodzi

Reżyser filmów dokumentalnych, producent. Z wykształcenia teatrolog. Współpracowała z Zakładem Teatru Współczesnego Instytutu Sztuki PAN oraz m.in. z pismami: "Twórczość", "Kultura niezależna", "Dialog", "Teatr", "Dramaturgia Polska", miesięcznik mówiony "Przegłos". W latach 1990-2002 dziennikarka, redaktor i producent w Telewizji Polskiej w Krakowie, gdzie m.in. przygotowała ok.50 spektakli telewizyjnych i widowisk dla Teatru Telewizji. Od roku 2002 związana ze stacją TVN, gdzie jest jednym z pierwszych producentów odpowiedzialnych za realizacje produkcji fabularnych. W latach 2008-2011 współtworzy Departament Produkcji Fabularnych TVN, będąc jego wicedyrektorem, uczestniczy w kwalifikacji projektów, a jako producent pełni nadzór merytoryczny nad realizacją filmów oraz seriali finansowanych przez TVN.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2021
  Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja
  w kategorii: Najlepszy filmowy serial fabularny
 • 2020
  Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja
  w kategorii: Najlepszy filmowy serial fabularny
 • 2020
  Orzeł (Polska Nagroda Filmowa) Nominacja
  w kategorii: Najlepszy filmowy serial fabularny
 • 2020
  Hamburg (World Media Festival) Nagroda Intermedia-Globe Silver

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2023.01.31 01:22:10
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych