Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Barbara Pawłowska

Barbara Pawłowska

 
zwiń

 • 2005
  Nagroda
  Nagroda Specjalna za "konsekwentne zajmowanie się tematyką konkursową (osób niepełnosprawnych) i wysoki poziom warsztatowy" w konkursie "Oczy otwarte"
 • 2020
  stopień doktora w dziedzinie sztuki, w dyscyplinie: Sztuki filmowe i teatralne nadany w Szkole Filmowej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Dziennikarka, reporterka, reżyser filmów dokumentalnych, autorka reportaży telewizyjnych prezentowanych m.in. w programie "Ekspress Reporterów". Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego. Wykładowczyni Warszawskiej Szkoły Filmowej, prorektor ds. studenckich uczelni. Od roku 2019 przewodnicząca Sekcji Szkół Filmowych Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych (KIPA).

Matka producentki Natalii Grzegorzek.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2004
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy
 • 2004
  Łódź (Ogólnopolski Przegląd Katolickich Programów Telewizyjnych i Radiowych) Nagroda
 • 2004
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt") Nagroda Publiczności
 • 2004
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt") Wyróżnienie
 • 2004
  Kanton (MFFD) Nagroda Jury
 • 2003
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Nagroda Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
 • 2000
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Nagroda Banku PBG Grupa PKO SA
 • 1997
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów) II Nagroda w kategorii filmu dokumentalnego
2022.05.07 20:09:04
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski