Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Majchrzak

Piotr Majchrzak

 
zwiń

 • 1974. 05. 14
  Data urodzenia
  Bielsko-Biała
 • 1998
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Kompozycja w klasie Włodzimierza Kotońskiego w Akademii Muzycznej w Warszawie

Kompozytor. Brał udział w wielu kursach i spotkaniach kompozytorów, m.in. w "Muzyka w Sercu Europy" w Pradze (1995), Letnich Kursach Nowej Muzyki w Darmstadt (1996), Kursach Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej w Radziejowicach (1996) oraz Spotkaniach Młodych Kompozytorów w Apeldoorn (1997). Jego utwory wykonywane były na wielu koncertach i festiwalach w kraju oraz za granicą, m.in. na Festiwalu Alkagran, Warszawskich Spotkaniach Muzycznych, Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej "Warszawska Jesień", Festiwalu "Musica Polonica Nova" we Wrocławiu, Festiwalu Muzyki Elektroakustycznej w Pradze i Neue Musik we Fryburgu. Był stypendystą Deutscher Akademischer Austauschdienst (DAAD), Fundacji "Gaudeamus" oraz Stowarzyszenia Autorów ZAiKS. W latach 1998-2001 był Przewodniczącym Koła Młodych przy Związku Kompozytorów Polskich. Od 1999 do 2007 roku był kierownikiem muzycznym Teatru Nowego w Warszawie. W latach 1999-2013 współtworzył i był szefem muzycznym "Lokalu Użytkowego", klubu artystycznego w Warszawie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Varia
schowaj

 • 2008
  Utwór muzyczny: LOST& OUND - TWENTY FIVE - Realizacja nagrań
  Utwór muzyczny: WARSZAWIANKA - Realizacja nagrań
  Utwór muzyczny: WALC NA A - Realizacja nagrań

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

Piotr Majchrzak w internecie
schowaj

2021.10.12 01:48:46
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman