Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"Kos" najlepszy w Ostrowie Wielkopolskim

16 czerwca 2024


Na zakończonej wczoraj 13. edycji festiwalu Grand Prix Komeda zarówno Grand Prix festiwalu jak i Nagrodę Publiczności zdobył Mikołaj Trzaska za muzykę do filmu Kos.

Tomasz Kolankiewicz dyrektorem FINA

5 czerwca 2024


Tomasz Kolankiewicz, filmoznawca, w latach 2020-2023 dyrektor artystyczny Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, będzie nowym dyrektorem Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego.

Milenia Fiedler ponownie rektorką Szkoły Filmowej w Łodzi

11 kwietnia 2024


Milenia Fiedler została ponownie wybrana na stanowisko Rektora Szkoły Filmowej w Łodzi. Funkcję tę pełnić będzie do roku 2028.

Zmiana na stanowisku dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

11 kwietnia 2024


Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego odwołał Radosława Śmigulskiego ze stanowiska dyrektora Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Do czasu rozstrzygnięcia planowanego konkursu, obowiązki dyrektora pełnić będzie Kamila Dorbach.

Nagrody PSC

23 marca 2024


Stowarzyszenie Autorek i Autorów Zdjęć Filmowych (PSC) przyznało swoje nagrody za miniony rok.

więcej...

© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.