Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Studio Małych Form Filmowych Se-Ma-For

Również jako: Studio Filmów Kukiełkowych (Łódź), Studio Filmowe Se-Ma-For, Studio Małych Form Filmowych Semafor, Studio Filmów Lalkowych (Tuszyn), Wytwórnia Filmów Fabularnych - Oddział Filmów Kukiełkowych (Tuszyn)

 
zwiń

 • 1956. 01. 01
  Data powstania
  powstało jako Studio Filmów Lalkowych w Tuszynie wydzielone z Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi
 • 1961
  przekształcenie w Studio Małych Form Filmowych "Se-Ma-For"
 • 1976
  Nagroda
  Wyróżnienie Jury Klubu Krytyki Filmowej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich dla zestawu filmów Studia na XVI Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Krakowie
 • 1977
  Nagroda
  Nagroda Prezesa Rady Ministrów za twórczość artystyczną dla dzieci i młodzieży w uznaniu osiagnięć twórczych w dziedzinie filmu animowanego i krótkich form fabularnych

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Varia
schowaj

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 1971
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!") Dyplom Honorowy
  za realizację serialu

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2024.04.20 03:28:48
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.