Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Jaworski

 
zwiń

 • 1968
  Data urodzenia
 • 1992
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Mineralogia stosowana na Wydziale Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie
 • 1995
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Reżyseria filmowo-telewizyjna na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2020
  Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Brązowe Grono w Konkursie Filmów Dokumentalnych za "zmuszający do refleksji obraz natury ludzkiej"
 • 2019
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt") Nagroda Kieleckiego Centrum Kultury za "nowatorstwo ujęcia mało znanego epizodu z dziejów polskiej niepodległości i wskazania roli autorytetu ludzi kultury w chwili historycznego przełomu"
 • 2011
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów) Nagroda Jego Eminencji ks. Kazimierza Kardynała Nycza, Metropolity Warszawskiego za film związany z Rokiem Beatyfikacji Papieża Jana Pawła II
 • 2009
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski) Nagroda Prezesa Stowarzyszenia Filmowców Polskich
 • 2009
  Ińsko (Ińskie Lato Filmowe) "Złota Rybka" dla najlepszego filmu polskiego
 • 1996
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima") Wyróżnienie Honorowe za "sportretowanie idealnego konformisty"
 • 1996
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda Canal+ Polska
2021.12.23 01:38:59
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman