Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Jerzy Walczak

Również jako: Izaak Walczak

Jerzy Walczak - galeria

 
zwiń

 • 1962. 05. 16
  Data urodzenia
  Żory
 • 2005
  Odznaczenie
  Srebrny Krzyż Zasługi
 • 2009
  Odznaczenie
  Brązowy Medal Gloria Artis - Zasłużony Kulturze
 • 2016
  Nagroda
  Nagroda aktorska dla zespołu Teatru Żydowskiego w Warszawie za role w spektaklu "Aktorzy żydowscy" na 56. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych; wspólnie z Mariolą Kuźnik, Joanną Rzączyńską, Izabellą Rzeszowską, Małgorzatą Trybalską i Ryszardem Kluge
 • 2020
  Nagroda
  Nagroda "Róży" Sekcji Krytyków Teatralnych ZASP za debiut w kategorii: Sieć dla zespołu Teatru Żydowskiego w Warszawie za kreację zbiorową w spektaklu "Nie ma"; wraz z Małgorzatą Majewską, Joanną Przybyłowską, Marcinem Błaszakiem i Danielem Antoniewiczem

Aktor Teatru Żydowskiego w Warszawie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

Jerzy Walczak w internecie
schowaj

2021.07.18 00:45:02
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych