Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Katarzyna Kotula

 
zwiń

 • 1953. 03. 16
  Data urodzenia
  Mielec
 • 1977
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Filologiczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
 • 1994
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Zaoczne Wyższe Zawodowe Studium Realizacji Telewizyjnej PWSFTviT w łodzi
 • 2017. 11. 05
  Data śmierci
  pochowana w Brzostku

Dziennikarka, reportażystka i reżyserka filmów dokumentalnych związana z krakowskim oddziałem TVP.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2019
  Zakopane (Przegląd Filmów o Sztuce) Nagroda Specjalna Medal im. Grzegorza Dubowskiego ufundowany przez Salon Dzieł Sztuki Connaisseur
 • 2018
  Kielce (Festiwal Form Dokumentalnych "Nurt") Nagroda Fundacji im. Edwarda Kusztala za "umiejętność przedstawienia wszechstronnego twórcy obrazów"
 • 2004
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów) I Nagroda w kategorii filmu dokumentalnego uzasadnienie werdyktu: "to obraz Ojca Świętego Jana Pawła II ukazany w filmowym dokumencie ubogaconym unikatowymi zdjęciami i wypowiedziami papieskiego fotografika Arturo Mari. Dokument ten upamiętniający 25-lecie pontyfikatu Papieża Polaka daje świadectwo o największym autorytecie duchowym i moralnym naszych czasów"
2021.04.08 02:16:31
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego