Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Aleksandra Fudala-Barańska

Również jako: Aleksandra Fudala

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2016
  Katowice (Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski im. Krystyny Bochenek) Wyróżnienie
 • 2015
  Warszawa (Festiwal Filmów Edukacyjnych "Edukino") Wyróżnienie w kategorii: Historia
 • 2015
  Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Historycznych i Wojskowych) Wyróżnienie w kategorii filmów dokumentalnych Dyplom Muzeum Niepodległości Polski
 • 2015
  Częstochowa (Polonijny Festiwal Multimedialny "Polskie ojczyzny") I Nagroda w kategorii: Film fabularny i dokument fabularyzowany
 • 2015
  Białystok (Audycja Historyczna Roku) Wyróżnienie Wyróżnienie dyrektora Oddziału IPN w Katowicach dla produkcji szczególnie związanej z tematyką śląską
 • 2013
  Warszawa (Festiwal Filmów Edukacyjnych "Edukino") Złoty Kopernik w kategorii filmów edukacyjnych dla młodzieży (szkół ponadgimnazjalnych)
 • 2013
  Ogólnopolski Konkurs Instytutu Pamięci Narodowej na Najlepszą Audycję Historyczną Wyróżnienie za specjalne wartości poznawcze w kategorii Wydarzenie
 • 2011
  Częstochowa (Polonijny Festiwal Multimedialny "Polskie ojczyzny") Nagroda Specjalna w kategorii: Filmy dokumentalne
 • 2010
  Częstochowa (Polonijny Festiwal Multimedialny "Polskie ojczyzny") II Nagroda w kategorii: Filmy dokumentalne
2021.09.11 02:01:43
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman