Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Klaudia Kulejewska

Klaudia Kulejewska

 
zwiń

 • 1989. 01. 18
  Data urodzenia
  Wrocław
 • 2012
  Wykształcenie
  Niepubliczne Policealne Studium Musicalowe "Capitol" we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (położna odbierająca poród Ewy Grabińskiej w wyniku którego urodziły się pięcioraczki; w koszmarnym śnie Sebastiana Szarka)
  odcinki:
  FARBOWANY LIS (69)
 • 2018
  Film fabularny
  Obsada aktorska (sprzedawczyni; nie występuje w napisach)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (pielęgniarka; odcinki: 9)
 • 2004 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Zuzanna, pielęgniarka w Szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu gdzie pracował m.in. doktor Natan Wójcik a potem w Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu; w odcinku 3074 pada inne imię bohaterki: Zofia, a także funkcja: pielęgniarka oddziałowa)

Klaudia Kulejewska w internecie
schowaj

2021.01.04 03:52:14
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski