Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak - galeria
Fot. Christoph Löffler

 
zwiń

  • 1976
    Data urodzenia
    Wrocław
  • 2015
    Odznaczenie
    Medal "Powstanie w Getcie Warszawskim" Stowarzyszenia Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej za wkład w uzyskiwanie przez poszkodowanych świadczeń emerytalnych za pracę w getcie

Prawnik, reżyser. W 1995 roku wyemigrował do Niemiec, gdzie studiował prawo na Europejskim Uniwersytecie Viadrina we Frankfurcie nad Odrą a następnie na Université de Rennes 1 we Francji. Przez wiele lat pracował jako redaktor polskiej edycji Le Monde Diplomatique, a następnie jako prawnik specjalizujący się w prawach człowieka w European Center for Constitutional and Human Rights (ECCHR) w Berlinie. Od ponad 10 lat pracuje jako prawnik w Bundestagu, angażuje się w działania na rzecz upamiętnienia i odszkodowań dla ofiar nazizmu.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

2020.10.16 01:27:39
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych