2022
Wrocław (Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa) "Złoty Szczeniak" za drugoplanową kreację aktorską kobiecą, nagrodę otrzymał/a
Aleksandra Konieczna
2022
Wrocław (Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa) "Złoty Szczeniak" za drugoplanową kreację aktorską męską, nagrodę otrzymał/a
Jacek Braciak
2022
Wrocław (Festiwal Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa) "Złoty Szczeniak" za pierwszoplanową kreację aktorską męską, nagrodę otrzymał/a
Tomasz Ziętek
2022
Warszawa (Festiwal Scenarzystów "Script Fiesta") Nagroda Główna w Konkursie na Najlepszy scenariusz polskiego filmu fabularnego, nagrodę otrzymał/a
Kaja Krawczyk-Wnuk
2022
Telekamera (nagroda przyznawana przez czytelników pisma "TeleTydzień") w kategorii: Produkcja roku
2022
Ostenda (Ostend Film Festival) Nagroda za najlepszy film
2022
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda "Ponad Granicami" im. Krzysztofa Kieślowskiego
2022
2022
Nagroda PSC (Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych) Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Kacper Fertacz
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2022
2021
Żarów (Żarowski Festiwal Filmowy "Different Point of View") Wyróżnienie za "pokazanie kawałek po kawałku jak wygląda życie chorej osoby oraz jej najbliższych. Opowieść jest nieco mistyczna, a jednocześnie bardzo przyziemna i życiowa, co wzmacnia doborowa obsada"
2021
Wenecja (MFF) Nagroda "Bisato d'Oro"
2021
Warszawa (Festiwal Kultury Narodowej "Pamięć i Tożsamość") Złoty Ryngraf w kategorii: Film i serial fabularny
2021
Tucson (Arizona International Film Festival) Nagroda dla najlepszej krótkiej fabuły
2021
Sofia (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "In The Palace") Nagroda Główna w sekcji "Not Short at all Film"
2021
Praga (Międzynarodowy Festiwal Filmowy 3Kino) Nagroda dla najlepszego filmu
2021
2021
2021
Koszalin (w latach 2003-2004 Kołobrzeg) (Europejski Festiwal Filmowy "Integracja Ty i Ja") Wyróżnienie za "użycie surrealistycznej formy, która pozwala zadać fundamentalne pytania"
2021
Houston (WorldFest-Houston International Film Festival) Platinum Remi
2021
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwali i Przeglądów Filmu Polskiego za Granicą
2021
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Srebrne Lwy
2021
Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Nagroda Specjalna
dla najlepszego reżysera, nagrodę otrzymał/a
Jan P. Matuszyński
2021
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) "Złote Zęby" dla najbardziej interesującego filmu fabularnego
2021
Barcin (Barć Film Festiwal) Nagroda Publiczności
2020
Rijeka (Międzynarodowy Festiwal Filmów Studenckich) Nagroda Publiczności
2020
Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Wyróżnienie
2020
Gdańsk (Gdańsk DocFilm Festival "Godność i Praca") Wyróżnienie w Konkursie Polskich Krótkometrażowych Filmów Fabularnych
2020
2019
Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy) Wyróżnienie
w Konkursie Filmów Krótkometrażowych, nagrodę otrzymał/a
Bartosz Bielenia
2019
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda im. Elżbiety Czyżewskiej dla najlepszego aktora, nagrodę otrzymał/a
Anna Radwan
2019
Nowy Jork (The New York Polish Film Festival) Nagroda Specjalna
2019
Nagroda PSC (Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych) Nominacja, nagrodę otrzymał/a
Łukasz Gutt
2019
Fryderyk (nagroda przemysłu fonograficznego)
w kategorii: Album roku - muzyka ilustracyjna, nagrodę otrzymał/a
Antoni Komasa-Łazarkiewicz
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2019
2018
Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") "Złoty Anioł" w konkursie filmów polskich "From Poland"
2018
Łódź (Forum Kina Europejskiego "Cinergia") "Kryształowy Kamerton" w Konkursie Polskiej Piosenki Filmowej, nagrodę otrzymał/a
Kortez
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Mirosława Wojtczak
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za charakteryzację, nagrodę otrzymał/a
Ewa Drobiec
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za główną rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Adam Woronowicz
2018
2018
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Srebrne Lwy
2018
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Specjalna Jury
2014
Nagroda KIPA za najlepszy debiut producencki
za "odwagę i determinację w dążeniu do celu oraz umiejętność podjęcia ryzyka, bez popadania w brawurę"; nagroda wręczona podczas Festiwalu "Off Plus Camera" w Krakowie, nagrodę otrzymał/a
Olga Bieniek
2014
Nagroda KIPA za najlepszy debiut producencki
za "odwagę i determinację w dążeniu do celu oraz umiejętność podjęcia ryzyka, bez popadania w brawurę"; nagroda wręczona podczas Festiwalu "Off Plus Camera" w Krakowie, nagrodę otrzymał/a
Mirosław Piepka
2014
Łódź (Forum Kina Europejskiego "Cinergia") "Kryształowy Kamerton" w Konkursie Polskiej Piosenki Filmowej, nagrodę otrzymał/a
Kult (zespół)
2014
2013
Wektor (Nagroda organizacji "Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej") za "odwagę w dążeniu do przedstawienia prawdy o problemach, z którymi na co dzień zmagają się polscy przedsiębiorcy w starciu z bezwzględną machiną urzędniczą, oraz za niezwykły upór, dzięki któremu realizacja filmu stała się możliwa"
2013
Toronto (Festiwal Polskich Filmów "Ekran") Nagroda Publiczności
2013
Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda "Society Humanitarian Award"
2013
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Złoty Bilet