2008
Bilet, Nagroda Stowarzyszenia "Kina Polskie" Srebrny Bilet
2007
Sibiu (Astra Film Fest) Nagroda Główna w kategorii "Europa", nagrodę otrzymał/a
Marcin Latałło
2007
Rauma (Blue Sea Film Festival) Nagroda Główna "Złoty Śledź"
2007
Mołdawia (International Documentary Film Festival Cronograf) Grand Prix
2007
Mołdawia (International Documentary Film Festival Cronograf) Nagroda Publiczności
2007
Mołdawia (International Documentary Film Festival Cronograf) Nagroda za zdjęcia, nagrodę otrzymał/a
Artur Żurawski
2007
Madryt (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) nagroda aktorska, nagrodę otrzymał/a
Beata Kawka
2007
Madryt (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) nagroda aktorska, nagrodę otrzymał/a
Joanna Brodzik
2007
Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Nagroda im. Aleksandra Kamińskiego, nagrodę otrzymał/a
Anna Więckowska
2007
Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Wyróżnienie
w Konkursie Filmów Dokumentalnych, nagrodę otrzymał/a
Marcin Latałło
2007
Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wielki Jantar za pełnometrażowy debiut fabularny
2007
Kielce (Ogólnopolski Przegląd Filmów z zakresu oświaty zdrowotnej) Wyróżnienie Honorowe Komisji Artystycznej, nagrodę otrzymał/a
Anna Więckowska
2007
Houston (WorldFest-Houston International Film Festival) Platinum Remi
w kategorii: najlepszy montaż, nagrodę otrzymał/a
Sławomir Goździk
2007
Clermont-Ferrand (Festiwal Filmowy "Traces de Vie") Nagroda "Hors-Frontieres", nagrodę otrzymał/a
Marcin Latałło
2007
Cieszyn (Festiwal Filmowy "Wakacyjne kadry") "Złota Podkowa" za najlepszą rolę kobiecą
w konkursie filmów fabularnych, nagrodę otrzymał/a
Joanna Brodzik
2007
Bognor Regis (The End of the Pier International Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii filmu dokumentalnego
2007
Bognor Regis (The End of the Pier International Film Festival) Wyróżnienie Specjalne w kategorii filmu europejskiego
2006
Toruń (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Tofifest") Wyróżnienie Honorowe
w kategorii: najlepsza aktorka w filmie pełnometrażowym, nagrodę otrzymał/a
Maria Strzelecka
2006
Toronto (Worldwide Short Film Festival) nagroda dla najlepszego dokumentu
2006
Roshd - Iran (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) "Gold Award" dla najlepszego dokumentu, nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2006
Nowy Jork (The New York Festivals) Certyfikat Finalisty
w kategorii "dokument telewizyjny dotyczacy zdrowia", nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2006
Konin (Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty") Nagroda Publiczności
2006
Katar (Aljazeera International Television Production Festival) II Nagroda w kategorii filmów aiearabskich, nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2006
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut reżyserski lub drugi film, nagrodę otrzymał/a
Xawery Żuławski
2006
2006
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za kostiumy, nagrodę otrzymał/a
Anna Englert
2006
Brazylia (Belo Horizonte International Short Film Festival) Nagroda Publiczności
2006
Bognor Regis (The End of the Pier International Film Festival) Nagroda dla najlepszego filmu dokumentalnego, nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2005
Złota Kaczka (przyznawana przez pismo "Film")
dla autora najlepszej muzyki filmowej; za rok 2004, nagrodę otrzymał/a
Tymon Tymański
2005
Warszawa (Regionalne Targi Filmowe CentEast - Warsaw Screenings) Nagroda Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej
dla reżysera najlepszego filmu polskiego, nagrodę otrzymał/a
Anna Jadowska
2005
Toruń (Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów") Nagroda Dziennikarzy
2005
Toruń (Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów") Wyróżnienie w Konkursie na Film z Najlepszym Scenariuszem
2005
RiverRun (MFF) nagroda za pierwszoplanową rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Arkadiusz Detmer
2005
2005
Paszport "Polityki" (nagroda kulturalna tygodnika "Polityka") Nagroda w kategorii: Film
"za mistrzowską reżyserię oraz bezkompromisowość w portretowaniu brzydszej twarzy naszej codzienności"; za rok 2004, nagrodę otrzymał/a
Wojciech Smarzowski
2005
2005
Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy
2005
Lubomierz (Ogólnopolski Festiwal Filmów Komediowych) Złoty Granat
2005
Karlovy Vary (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) Wyróżnienie Specjalne Jury Konkursu "East od The West"
2005
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za debiut reżyserski lub drugi film, nagrodę otrzymał/a
Anna Jadowska
2005
Durango (MFF) najlepszy film festiwalu
2005
Bejrut (International Documentary Festival "DocuDays") Nagroda dla najlepszego krótkiego dokumentu, nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2005
2004
Warszawa (Warszawski Festiwal Filmowy) nagroda HBO za scenariusz, nagrodę otrzymał/a
Wojciech Smarzowski
2004
Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Grand Prix
2004
Tarnów (Tarnowska Nagroda Filmowa) Nagroda Jury Młodzieżowego
2004
Nowogard (Festiwal Filmu - Malarstwa - Muzyki "Lato z Muzami") Nagroda Główna "Laur Cisowy"
2004
Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Nagroda Wytwórni Filmów Oświatowych i Programów Edukacyjnych, nagrodę otrzymał/a
Maciej Adamek
2004
Locarno (Międzynarodowy Festiwal Filmowy) wyróżnienie jury młodzieżowego
2004
Konin (Przegląd Polskich Filmów Fabularnych "Debiuty") Nagroda Publiczności
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Prezesa Zarządu Telewizji Polskiej
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Rady Programowej TVP
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Specjalna Jury
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich za twórcze przedstawienie współczesności
2004
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda za główną rolę męską, nagrodę otrzymał/a
Marian Dziędziel
2004
Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego) Wyróżnienie
2003
Nagroda Artystyczna Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego
2003
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Dziennikarzy
2003
Gdynia (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych) Nagroda Festiwalu Filmowego w Toronto