Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Oksana Cherkashyna

Również jako: Oksana Czerkaszyna

Oksana Cherkashyna

 
zwiń

 • 1988. 05. 07
  Data urodzenia
 • 2009
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Aktorstwo dramatyczne na Wydziale Teatralnym Uniwersytetu Artystycznego w Charkowie
 • 2019
  Nagroda
  II Nagroda aktorska za rolę kobiecą w spektaklu "Lwów nie oddamy" z Teatru im. Siemaszkowej w Rzeszowie na 12. Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym "Boska Komedia" w Krakowie
 • 2019
  Nagroda
  Nagroda aktorska za rolę w spektaklu "Lwów nie oddamy" z Teatru im. Siemaszkowej w Rzeszowie w 25. Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej
 • 2019
  Nagroda
  Nagroda zespołowa za role w spektaklu "Lwów nie oddamy" z Teatru im. Siemaszkwej w Rzeszowie w 25. Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej; wspólnie z Dagny Ciporą, Małgorzatą Machowską, Mateuszem Mikosiem, Piotrem Mieczysławem Napierajem, Jackiem Sotomskim i Robertem Żurkiem
 • 2021
  Nagroda
  Nagroda Publiczności dla najlepszej aktorki za role w spektaklach "3siostry" i "Jądro ciemności" na 27. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi

Aktorka. W roku 2018 występowała gościnnie w Teatrze im. Siemaszkowej w Rzeszowie, w roku 2021 w Starym Teatrze w Krakowie. Od roku 2021 aktorka Teatru Powszechnego w Warszawie.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2022
  Film fabularny
  Obsada aktorska (funkcjonariuszka na granicy)
 • Bohaterka
  schowaj

 • 2022
  Film dokumentalny
  Bohaterka

Oksana Cherkashyna w internecie
schowaj

2022.10.25 02:21:52
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor