Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Aleksandra Rek

Aleksandra Rek - galeria

 

 • 1982
  Data urodzenia
  Łódź

Reżyserka i scenarzystka filmów dokumentalnych oraz reportaży realizowanych dla Telewizji Polskiej.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2018
  Zakopane (Przegląd Filmów o Sztuce) II Nagroda
 • 2017
  Toruń (Festiwal Sztuki Faktu) Wyróżnienie Honorowe
 • 2017
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Wyróżnienie Jury
 • 2016
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy za "oryginalny i wysublimowany wizualnie portret artysty, który pokonując chorobę nie rezygnuje z uprawiania sztuki"
 • 2016
  Łagów (Lubuskie Lato Filmowe) Srebrne Grono w Konkursie Filmów Dokumentalnych; za "wysoką kulturę filmowego obrazu w dokumencie ukazującym, że miłość do muzyki pomaga wygrać trudną walkę o życie"
 • 2016
  Budapeszt (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych o Prawach Człowieka) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
 • 2013
  Łódź (Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu") Dyplom Honorowy
 • 2013
  Jelenia Góra (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Zoom-Zbliżenia") Nagroda dla najlepszego filmu dokumentalnego
2020.07.12 00:17:04
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski