Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KOMU WIERZYCIE?

  • Spektakl telewizyjny
  • Rok produkcji:
    2006
  • Premiera:
    2007. 05. 28
  • Barwny, 71 min

Młodzi bohaterowie, kompozytorka i student prawa, pracują jako ankieterzy dla agencji badania opinii publicznej zbierają odpowiedzi na pytanie: komu wierzysz? Reakcje respondentów są różne jedni w ogóle nie chcą otworzyć drzwi, inni są agresywni, jeszcze inni zbywają pytania żartem. Bohaterowie cierpliwie wymuszają jednak odpowiedzi.
I tak dowiadujemy się, że ludzie ufają: złotej rybce, Panu Bogu, sile pistoletu, kartom albo gwiazdom i przeznaczeniu. Ale na pewno nie politykom (bo wszyscy kłamią) i nie selekcjonerom sportowym.
Przeprowadzając ankietę, bohaterowie poznają różne środowiska społeczne, spotykają najróżnorodniejsze ludzkie charaktery, a przy tym gawędzą ze sobą, kłócą się, żartują i krok po kroku zakochują się w sobie. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
KOMU WIERZYCIE?
AutorJelena Djordjević
PrzekładDorota Jovanka Cirlić

Varia
pokaż

2022.05.21 05:52:55
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman