Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

GĄSZCZ

 • Film fabularny - telewizyjny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1997
 • Premiera:
  1999. 03. 09
 • Barwny (negatyw: Kodak), 23 min

  Wnętrza: Łódź (m.in. rezydencja "Księży Młyn", Pałac Izraela Poznańskiego przy ul. Ogrodowej 15).

Kryzys uczuć, wzajemne nieporozumienia. Mężczyzna opuszcza partnerkę i jadąc samochodem leśną drogą wpada w poślizg. Kierowcy udaje się uniknąć wypadku, ale gdy po krótkim spacerze dla uspokojenia nerwów próbuje wrócić do wozu - nie znajduje powrotnej drogi. Błądząc po dziwnie odmienionym lesie napotyka znane mu skądś osoby i obserwuje dziwne, magiczne wprost wydarzenia. Jeszcze nie wie, że wkroczył na niebezpieczny teren - w gąszcz swej rozedrganej jaźni. Czy dzięki wędrówce po tym tajemniczym, niepokojącym "wewnętrznym" świecie wspomnień, pragnień, marzeń i snów znajdzie ukojenie, pojednanie z partnerką i sobą samym ?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

2022.05.21 07:28:44
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych