Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LAB

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2021
 • Premiera:
  2021. 02. 15
 • Barwny, odcinki x ok. 40 min

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

Nastolatka wbiega pod samochód i ginie na miejscu. Rozpoczyna się śledztwo w sprawie tajemniczego wypadku. Poszukiwana jest także inna dziewczyna, która zaginęła kilka dni wcześniej. To, co łączy obie nastolatki to marzenie o karierze modelki. W trakcie dochodzenia wychodzi na jaw, że młode dziewczyny były werbowane przez fotografa do zdjęć, które okazywały się sesjami pornograficznymi. Córka komisarz Klaudii Traczyk, Kaja, zjawia się w Labie i pomaga rozwiązać sprawę. To ona rozpoznaje mężczyznę, który pod pretekstem pracy w modelingu zwabia kolejne ofiary.

2

 • Odcinek serialu

Utalentowana, młoda biegaczka z raną w brzuchu zostaje znaleziona we własnym mieszkaniu. W szpitalu umiera. Wypadek wydaje się być próbą samobójczą, dziewczyna od lat cierpiała na depresję. W mieszkaniu jednak są ślady włamania. Analiza śladów krwawych na miejscu zdarzenia potwierdza, że ofiara została zaatakowana. Ambitna komisarz Brygida Konieczny marzy, by w końcu dostać poważną sprawę. Czuje się niedoceniana i sfrustrowana. Jej mąż (ekspert od śladów krwawych), który ma podobny staż pracy, jest już kierownikiem laboratorium. Brygida zostaje włączona do pierwszego dużego śledztwa i to ona odnajdzie sprawcę. Znowu jednak zostaje oddelegowana do prostszych spraw.

3

 • Odcinek serialu

Zostaje porwane niemowlę. Śledztwo odkrywa coraz mroczniejsze tajemnice rodziny. Matka dziecka próbowała je sprzedać bogatej parze z powodu złej sytuacji materialnej, jednak w ostatniej chwili wycofała się. Policja podejrzewa, że to ojciec sprzedał dziecko, jednak dochodzenie kieruje podejrzenie na kogoś zupełnie innego… Małżeństwo policjantów Brygida i Paweł zgodnie ustalili, że nie chcą mieć dzieci. Brygida chciała skupić się na pracy i rozwoju zawodowym. Jednak sprawa z porwanym dzieckiem uświadamia jej, że pragnie zostać mamą.

4

 • Odcinek serialu

Ginie zbuntowana 16–latka. Wyszła z domu po awanturze z matką, która zabroniła jej iść na imprezę. Dodatkowo od dawna była w poważnym konflikcie z partnerem matki. Atmosfera w domu była bardzo zła, a komisarze docierają do nagrania, w którym dziewczyna z nienawiścią i agresją mówi o mężczyźnie. Jednak to właśnie on w noc śmierci nastolatki szukał jej i chciał nakłonić do powrotu. Kuba Rawicz, który prowadzi sprawę, przychodzi do pracy na kacu. Doktor Anna Jurecka orientuje się w sytuacji i wyrzuca go z prosektorium. Dodatkowo ma też pretensje o zbyt dużą zażyłość z jej córką Magdą (policyjną psycholog pracującą w LAB-ie).

5

 • Odcinek serialu

Mąż znanej radnej, właściciel dużej firmy deweloperskiej, umiera po zjedzeniu egzotycznego dania. Choć początkowo wygląda to na błąd kucharza, policja znajduje ślady wskazujące na celowe podanie trucizny. Odkrywane są kolejne karty z życia mężczyzny. Okazuje się, że był on homoseksualistą o czym wiedziała jego żona. Kiedyś układ idealny, z czasem zaczął uwierać. Mąż od dawna zakochany w kimś innym postanowił zawalczyć o miłość… Kacper Kraś, który potajemnie prowadzi w Labie vlog o tematyce kryminalistycznej zostaje przyłapany przez Brygidę. Ta obiecuje kryć go przed jego szefem Pawłem Koniecznym.

2021.02.23 00:22:38
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl