Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MAŁY GRAND HOTEL

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2019
 • Premiera:
  2019. 09. 08
 • Barwny, odcinki x ok. 15 min

  Emisja odcinków 1-4: 8 - 29 września 2019.
  Emisja odcinków 5-8: 9 listopada - 1 grudnia 2019.

Akcja serialu rozgrywa się w zacisznym, tajemniczym hotelu na prowincji w Polsce. Hotel obsługują same nietuzinkowe, lekko "wykręcone" postacie, które pomimo różniących ich cech, wzajemnych animozji i niesnasek, usiłują prowadzić swój hotel najlepiej jak potrafią. W każdym z odcinków przedstawiona zostaje zabawna historia zetknięcia tej niezwykłej grupy z ciekawym gościem z zewnętrznego świata. Jaki jest najlepszy sposób na ukrycie swoich niedociągnięć i wad, aby dobrze wypaść przed gościem?

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

Właściciel hotelu postanawia zainwestować ostatnie oszczędności i nakręcić reklamę hotelu, która przyciągnie gości. Angażuje najlepszego reżysera kina akcji… ale jak zwykle - nic nie jest tak jak powinno.

2

 • Odcinek serialu

Pracowników elektryzuje wiadomość, że do hotelu przyjeżdża Znany Aktor. Najwięcej planów wiążą z jego przyjazdem Barman i Viola.

3

 • Odcinek serialu

4

 • Odcinek serialu

Czy serwowanie najlepszej zupy rakowej to dla kucharza powód do chwały? Niby tak… ale w Małym Grand Hotelu nic nie jest oczywiste.

5

 • Odcinek serialu

Szef hotelu postanawia podnieść jego atrakcyjność, rozgłaszając wszem i wobec, że w hotelu straszy. Udaje mu się nawet ściągnąć reporterów zajmujących się tym tematem. Tym razem jednak najbardziej przydadzą się paranormalne zdolności Księdza Proboszcza….

6

 • Odcinek serialu

Mały Grand Hotel staje się miejscem niespodziewanego spotkania dwóch największych wrogów. Grozy dodaje fakt, że są oni … najlepszymi na świecie magikami.

7

 • Odcinek serialu

W Małym Grand Hotelu przygotowywane jest wielkie przyjęcie weselne. Ale wesele się nie odbędzie, bo Pan Młody uciekł sprzed ołtarza. Kto go szybciej znajdzie – wściekła Panna Młoda czy załoga hotelu?

8

 • Odcinek serialu

Załoga hotelu przyjeżdża do Austrii założyć Boyowi ekskluzywną protezę ręki. Ale Boy znika! W poszukiwaniach pomaga znany Detektyw Grudkowski…

2022.05.21 09:15:02
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych