Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZAWÓD: BOHATER

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2016-2017
  • Barwny, 10 odcinków x ok. 50 min

Odporność psychiczna, cierpliwość oraz niebywała odwaga. Tak najkrócej można scharakteryzować ludzi, których przedstawi najnowsza seria dokumentalna „Zawód: Bohater”. Ratownicy górscy, morscy i pracujący w kopalniach, a także policjanci, strażacy oraz żołnierze – wszyscy ci którzy codziennie ryzykują własne bezpieczeństwo dla zdrowia i życia innych ludzi. Praca, którą wykonują nie jest dla każdego. Pożary, sztormy, strzelaniny, bomby i porwania to dla nich chleb powszedni. Jak radzą sobie w tego typu sytuacjach? Z jakimi problemami się mierzą?
W każdym odcinku serii „Zawód: Bohater” widzowie będą mogli poznać bliżej tych superbohaterów – ich życie codzienne, rodziny oraz przyjaciół i współpracowników. Odkryją ich motywację i będą mogli się przyjrzeć ich trudnym i niezwykle wymagającym szkoleniom. Dowiedzą się jakie warunki należy spełnić, aby stać się jednym z nich. Korzystając z materiałów archiwalnych, wspomnień świadków, rekonstrukcji, bohaterowie serii podzielą się również z widzami doświadczeniami z najważniejszych akcji ratowniczych ich życia.
Ponadto twórcy programu umożliwią coś, co nie zdarza się często – w każdym odcinku dojdzie do spotkania uratowanych z ich wybawcami. Po latach wspólnie wrócą w miejsca, w których doszło do tak ważnych w ich życiu wydarzeń.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.05.21 06:52:29
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego