Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JEST NAPRAWDĘ EKSTRA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2017
 • Gatunek:
  Dyplom reżyserski, Etiuda fabularna
 • Barwny, 28 min

Iga, studentka Akademii Muzycznej, dowiaduje się o wygraniu zagranicznego stypendium, o które bez jej wiedzy aplikował jej ojciec. Bohaterka działając pod wpływem emocji pakuje się i opuszcza dom. Wraca po trzech miesiącach, gdy dociera do niej informacja, że ojciec jest poważnie chory. Ostatni tydzień jego życia jest swoistym pożegnaniem rodziny, ale też konfrontacją bohaterki z samą sobą.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2017
  Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film")-Wyróżnienie
  za "osobowość i talent bijący z ekranu"
 • 2018
  Angers (Europejski Festiwal Debiutów Filmowych "Premier Plans")-Wyróżnienie Specjalne Films D’écoles Européens
 • 2018
  Kustendorf (International Film and Music Festival)-Nagroda za najlepsze zdjęcia
 • 2018
  Gura Humorului (Międzynarodowy Festiwal Filmów, Diaporam i Fotografii "Jesień w Worońcu")-Nagroda za najlepszą reżyserię filmu studenckiego
 • 2018
  Łódź (Festiwal "Kamera Akcja")-Nagroda dla najlepszej etiudy
 • 2018
  Saloniki (Taratsa International Film Festival)-Nagroda za reżyserię
2022.05.21 08:54:46
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency