Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PLANETA SINGLI

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2016
 • Premiera:
  2016. 02. 05
 • Gatunek:
  Komedia
 • Barwny, 135 min

  Lokacje: Warszawa (m.in. restauracje: "Der Elefant" - Pl. Bankowy 1, "Między Ustami" - ul. Mokotowska 33, Warszawa Wschodnia - ul. Mińska 25, teatr Capitol, amfiteatr w Łazienkach Królewskich, Smolna 8 - apartament "Tomka", Most Poniatowskiego, Rynek Nowego Miasta).

Ania jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka, który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show - ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta - Antoniego. Naciskany przez bezwzględną szefową stacji Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

Zwiastuny (3)
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2016
  Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła")-Nagroda Publiczności
 • 2016
  Luksemburg (Central and Eastern European Film Festival "CinEast")-Nagroda Publiczności
 • 2016
  Częstochowa (do roku 2014 Rzeszów) (Festiwal Filmów Optymistycznych "Multimedia Happy End")-Nagroda dla najlepszego profesjonalnego filmu fabularnego
 • 2016
  Cottbus (Festiwal Młodego Kina Wschodnioeuropejskiego)-Nagroda Publiczności
 • 2016
  Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce)-Nagroda Publiczności
 • 2016
  Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce)-Nagroda dla najlepszej komedii
 • 2016
  Seattle (Seattle Polish Film Festival)-Nagroda Viewers Choice Award
 • 2016
  Toronto (Festiwal Polskich Filmów "Ekran")-Nagroda dla najlepszego filmu
 • 2017
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera")-Nagroda Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych
  za najlepszy debiut producencki; I Nagroda

PLANETA SINGLI w internecie

Patrz także:
schowaj

2024.06.06 02:39:38
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.