Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Jan Pawlicki

Jan Pawlicki

 

 • 1978. 08. 29
  Data urodzenia

Dziennikarz, scenarzysta. W latach 2005-2007 reporter TVN, w latach 2007-2008 dziennikarz Discovery Historia. W latach 2008-2010 pracownik TVP, m.in. wiceszef redakcji publicystyki TVP Info. W latach 2013-2015 związany z TV Republika. W okresie styczeń - lipiec 2016 dyrektor Programu 1 TVP, od lipca pełnomocnik zarządu TVP ds. utworzenia Agencji Kreacji Filmów i Seriali.

Syn operatora Tadeusza Pawlickiego, wnuk aktorki Barbary Rachwalskiej, brat aktora Antoniego Pawlickiego.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2021
  Moskwa (Festiwal Filmów Polskich "Wisła") III Nagroda za "kobiecość, wygrywającą wszystko"
 • 2021
  Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Stowarzyszenia Kin Studyjnych uzasadnienie jury: "Misją Stowarzyszenia Kin Studyjnych jest zauważenie tego, co łatwo przegapić, odkrywanie i wspieranie potencjału artystycznego, który gwarantuje dobre, ambitne, wrażliwe oraz emocjonalne kino"
 • 2020
  Montreal (Fantasia International Film Festival) Nagroda Główna w konkursie Cheval Noir
 • 2020
  Kraków (Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego "Off Camera") Nagroda Publiczności
 • 2020
  Gijon (Festival Internacional de Cine de Gijón) Grand Prix

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2021.07.26 00:56:47
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency