Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

J&P Leszek Gałysz

Również jako: J&P Studio Grafiki Filmowej

 
zwiń

  • 1991. 06. 27
    Data powstania
    Warszawa

J&P (Jacek i Placek) Studio Grafiki Filmowej Leszka Marka Gałysza - firma prywatne produkująca filmy animowane dla kina i telewizji. Właścicielem i szefem artystycznym jest Leszek Gałysz, szefem produkcji - Magdalena Miller. Studio zatrudnia etatowo stałą ekipę 12 animatorów. Stale współpracuje ze studiem KUCHNIA FILMOWA sp. z o.o. (produkcja filmów reklamowych), wyspecjalizowanym w komputerowym skanowaniu, malowaniu i obróbce animacji na profesjonalnych programach Animo Cambrodge. J&P realizuje filmy na taśmie filmowej 35 mm kamerą poklatkową Crass w trzech technikach animacji: wycinankowej. kombinowanej, klasycznej i komputerowo. Obok filmów dla dzieci J&P realizuje również uzytkowe projekty animowane (np. Trajler na 100-lecie kina NIECH ZYJE KINO, komplet czołówek i przerywników do programów TvP SWOJSKIE KLIMATY, CIUCHCIA, DOMOWE PRZEDSZKOLE - LITERKI.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

J&P Leszek Gałysz w internecie
schowaj

2021.06.11 01:34:46
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego