Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Marek Korzeniowski

Marek Korzeniowski - galeria

 
zwiń

 • 1990. 05. 28
  Data urodzenia
 • 2014
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2020
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska (Krzysiek)
 • 2018
  Etiuda szkolna
  Obsada aktorska (Koza)
 • 2017
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Obsada aktorska (aktor Trupy Teatralnej)
 • 2016
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Obsada aktorska (pielęgniarz)
 • 2011 - 2013
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (zakonnik; odcinki: 118)
 • 2010
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (chłopak)
  odcinki:
  O PSIE, CO NIE JEŹDZIŁ KOLEJĄ (43)
 • 2004 - 2022
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (starszy posterunkowy awansowany potem do stopnia sierżanta sztabowego a następnie aspiranta Mariusz Podolski, policjant m.in. prowadzący przeszukanie pokoju zajmowanego przez Janusza Zawadę zwanego również Kamilem w gospodarstwie agroturystycznym w Wadlewie należącym do Emilii Śmiałek i jej ojca Mariana a potem na Komisariacie Policji w Kubińcu gdzie został napadnięty przez Piotra Michała "Dragona", następnie na Komisariacie Policji we Wrocławiu gdzie Jowita Kaczmarek Zielińska składała zawiadomienie o odurzeniu jej środkami psychoaktywnymi w night clubie "Tattoo" i próbie wyłudzenia od niej pieniędzy przez gangstera Jarosława Kietlińskiego "Hiszpana", w dalszej kolejności interweniujący w klubokawiarni w Wadlewie)

Marek Korzeniowski w internecie
schowaj

2022.01.10 01:42:31
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski