Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Jakub Giza

 
zwiń

 • 1980. 04. 10
  Data urodzenia
  Kraków
 • 2009
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Operatorski PWSFTviT w Łodzi

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2012
  Warszawa (Festiwal Filmów Szkoły Filmowej w Łodzi "Łodzią po Wiśle") Wyróżnienie za najlepsze zdjęcia
 • 2011
  Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepsze zdjęcia
 • 2010
  Kazimierz Dolny (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi") Wyróżnienie w Niezależnym Konkursie Szkolnych i Amatorskich Etiud Krótkometr. za zdjęcia
 • 2010
  Bydgoszcz (od roku 2010; w latach 1993-99 Toruń; w latach 2000-09 Łódź) (Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage") "Złota Kijanka" w Konkursie Etiud Studenckich pełna nazwa festiwalu: Międzynarodowy Festiwal Autorów Zdjęć Filmowych "Plus Camerimage"
 • 2009
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski) Nagroda Prezesa Telewizji Polskiej dla najlepszego operatora filmu dokumentalnego
 • 2008
  Offskar (Polskie Nagrody Kina Niezależnego) Nominacja w kategorii: Najlepsze zdjęcia
 • 2007
  Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski) Nagroda Prezesa Telewizji Polskiej za zdjęcia

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2022.05.13 01:44:52
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency