Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Wojciech Śmigasiewicz

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2019
  Film fabularny
  Obsada aktorska (kierowca tira)
 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Emil Kulesza, skorumpowany policjant z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji we Wrocławiu szantażujący Łukasza Stoleckiego i Ireneusza Topińskiego i wymuszający od nich łapówki)
  odcinki:
  67
 • 2014 - 2016
  POLICJANTKI I POLICJANCI
  Serial paradokumentalny
  Obsada aktorska (Adam Kazuń; odcinki: 3)
 • 2007
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  JOKER (18)
 • 2004 - 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (5 ról: mężczyzna osadzony w Zakładzie Karnym we Wrocławiu; przechodzień na ulicy, którego Radosław Zieliński wypytywał o Nikolę Dudę; pracownik ochrony w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu; ochroniarz w klubie, w którym m.in. bawiły się Sabina Weksler i Aleksandra Król; majster na miejscu katastrofy budowlanej, do której doszło w kamienicy, w której swoją siedzibę miał m.in. pub "Barbarian")
2020.09.09 02:27:43
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego