Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Sieklucki

Piotr Sieklucki - galeria

 
zwiń

 • 1980. 12. 28
  Data urodzenia
  Wrocław
 • 2002. 12. 15
  Debiut teatralny
  w "Griga obchodzi imieniny" wg Antoniego Czechowa w reż. Piotra Siekluckiego na scenie Teatru Avant` w Krakowie
 • 2005
  Nagroda
  Nagroda Mediów (wyróżnienie dla aktora o silnej scenicznej osobowości) oraz nagroda 100 euro od sponsora za rolę Ojca Laurentego w przedstawieniu "Romeo i Julia" Williama Shakespeare'a na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi
 • 2005
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie
 • 2006
  Nagroda
  nagroda "za inicjatywę" dla Teatru Nowego z Krakowa, któy pokazał się w przedstawieniach "Historie Petra Zelenki" i "Griga obchodzi imieniny" na X Ogólnopolskim Festiwalu Komedii "Talia" w Tarnowie

Aktor. Występował w teatrach krakowskich: Avant` (2002-05), Grupą Rafała Kmity (2005), Starym im. Heleny Modrzejewskiej (2005), Nowym (2006-07).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2009 - 2010
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Andrzej Waleta, szef Lilki)
 • 2007
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  KAŻDA DECYZJA TO ŚMIERĆ (81)
 • 2007
  Film fabularny
  Obsada aktorska
 • 2005
  Film fabularny
  Obsada aktorska
2019.12.30 02:23:18
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl