Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Krzysztof Roszko

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2009
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (tancerz)
  odcinki:
  KOCHAJ ALBO TAŃCZ (311), SYN NILU (318)
 • 2006
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
  odcinki:
  SNAJPER (50)
 • 2004 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (5 ról: policjant biorący udział w obławie na Rajmunda Schmidta; profesor Chełmski, wykładowca na Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej; działkowiec, który rozpoznał Kazimierza Zapałę vel Zygmunta jak kręcił się na terenie ogródków działkowych w okolicy których ten zakopał żywcem Mikołaja "Miksera" Serczyńskiego; lekarz chirurg w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, do którego trafił pobity Krystian Domański; Wacław, bezdomny, kolega Ryszarda Kempińskiego, także bezdomnego)
 • 2003
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Młodzieniec; Towarzyszący uzdrowicielowi; gość lokalu)
 • 1997
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (Dwór)
2021.01.04 03:01:09
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor