Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Adrianna Janota

Adrianna Janota

 
zwiń

 • 1974. 11. 26
  Data urodzenia
  Zabrze
 • 1997
  Egzamin eksternistyczny

Aktorka. W latach 1997-2000 występowała w Teatrze Nowym w Zabrzu, wcześniej pracowała w tym teatrze jako adeptka, inspicjentka i sufler. Od 2003 roku współpracowała z Teatrem Rampa w Warszawie, w latach 2008-2010 była aktorką tego teatru. Występowała także gościnnie w stołecznym Teatrze Żydowskim.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2007
  Widowisko telewizyjne
  Obsada aktorska (Kochanka Prezesa)
 • 2006 - 2007
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (matka na melinie; seria I)
 • 2002 - 2010
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (dziennikarka, gość na wieczorze autorskim Leszka Retmana w "Klubie Lekarza")
 • 2002
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (pielęgniarka)
  odcinki:
  W IMIĘ PRZYJAŹNI (112)
 • 1997 - 2021
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (nauczycielka w świetlicy Szkoły Podstawowej nr 123 w Warszawie, do której uczęszczali m.in. Bożenka Rosiak-Lubicz i Maciek Lubicz, koleżanka Zofii Kozak)
2021.01.04 02:38:05
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych