Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Michał Skiba

Michał Skiba
Fot. Śląski Teatr Lalki i Aktora "Ateneum"

 
zwiń

 • 1995
  Data urodzenia
 • 2019
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Filia we Wrocławiu
 • 2020
  Nagroda
  Śląska "Złota Maska" za rolę w teatrach lalkowych za tytułową rolę w "Łysku z pokładu Idy" w Teatrze "Ateneum" w Katowicach

Aktor. Występuje w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora "Ateneum" w Katowicach.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2023
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (barman)
  odcinki:
  ZABÓJCZA UKŁADANKA (166)
 • 2022
  Spektakl internetowy
  Obsada aktorska (Ropuch, Pająk, Duszek Kwiatowy)
 • 2021
  Spektakl internetowy
  Obsada aktorska (Łysek)
 • 2019
  Spektakl telewizyjny
  Obsada aktorska (chłopiec)
 • 2004 - 2024
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (8 ról: reporter telewizyjny relacjonujący akcję Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu, gdzie ataku terrorystycznego dokonał Karol Weksler; kandydat do pracy w Grupie Kapitałowej "Kulczycki Corporation S.A."; spiker na lotnisku im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu (odcinek: 2550; słychać tylko jego głos); dresiarz, który zaatakował Krystiana Domańskiego; operator 32 Centrum Powiadamiania Ratunkowego we Wrocławiu (odcinek: 3723; słychać tylko jego głos); lektor poradnikowego programu telewizyjnego (odcinek: 3742; słychać tylko jego głos); spiker w Porcie Lotniczym im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu (odcinek: 3754; słychać tylko jego głos); oszust posługujący się nazwiskiem Andrzej Puławski, który próbował oszukać Celinę Płaczkowską metodą "na wnuczka" (odcinek: 3763; słychać tylko jego głos))
2024.03.26 03:13:24
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.