Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Andrzej Skołuda

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Zdjęcia
  schowaj

 • 1983
  Serial animowany
  Zdjęcia
  odcinki:
  A CO TO ZA ALUZJA, A KIM JESTEM ZAWDZIĘCZAM..., A ZAJRZEĆ DO TEJ GŁOWY, ADMIRAŁ NIE UTONIE, DESZCZ POD PARASOLEM, DUŻY PARASOL Z MAŁYM PARASOLEM, FOTEL DYREKTORSKI, DZIEWCZYNA AMOR, FLY BY SCHODKI, GDZIE JEST TA OLIMPIADA, JASKÓŁECZKI, MAŁE S.O.S. NA BEZLUDNEJ WYSPIE, MEDAL ZA PRZENOSZENIE, MENU DLA MYSZY, NIETOLERANCJA I KAŁUŻA, ORDER, PAGANINI MASZYNY DO PISANIA, PAJACYK NA SZNURKU, PERKUSISTA Z JEDNĄ NUTĄ, PĘDZĄCE OSTRZE SATYRY, POSĄG BEZ BUTÓW, PRZEMÓWIENIE Z TAŚMY, SZYBKOBIEGACZ, TAK I NIE, TARCZE STRZELNICZE, TUREK NA SKRZYDLE, ZIELONY LISTEK TU I TAM, ŻEBRAK Z KONTEM
 • 1983
  Film animowany
  Zdjęcia
 • 1983
  Film animowany
  Zdjęcia
 • 1982
  Film animowany
  Zdjęcia
 • 1982
  Film animowany
  Zdjęcia
 • 1982
  Serial animowany
  Zdjęcia
  odcinki:
  LEŚNE ZAWODY, PRZEPROWADZKA, MAŚLAKI NIE WĘDRUJĄ
 • 1981
  Serial animowany
  Zdjęcia
  odcinki:
  NADPŁYWAJĄCA BUTELKA
2020.06.19 01:23:00
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman