Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIE JESTEM SAMOTNY...

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2007
 • Gatunek:
  Dyplom licencjacki
 • Barwny, 22 min

Film dokumentalny o trenerze żeńskiej drużyny piłki siatkowej Andrzeju Niemczyku. Legendarny trener popularnych "Złotek", czyli zawodniczek polskiej kadry, z którymi dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Europy (w 2003 i 2005 roku) był postacią barwną i nietuzinkową. Jego specyficzne podejście do kobiet, życia oraz własnego zdrowia sprawiło, że był postrzegany w świecie sportu jako osoba dość kontrowersyjna. Jednocześnie trudno było mu odmówić fachowości i sukcesów, ponieważ jako jedyny trener żeńskiej drużyny piłki siatkowej zdobył dwukrotnie złoto dla Polski na Mistrzostwach Europy. W filmie mamy okazję zobaczyć Andrzeja Niemczyka podczas pracy, ale też w sytuacjach bardziej prywatnych. Poznajemy również opinie jego współpracowników o nim samym oraz zdanie zawodniczek na temat trenera zwanego przez niektórych "treserem kobiecej duszy".

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.01.27 11:31:50
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency