Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NOC ŻYCIA

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2010
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 32' 41"

Film opowiada historię pewnego maturzysty, który ucieka z własnej studniówki. Nie może wrócić do domu przed wschodem słońca, więc błąka się po mieście. Na swojej drodze spotyka specyficznych ludzi, dzięki którym przeżywa najdziwniejszą, a zarazem najwspanialszą noc w życiu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

Nagrody
schowaj

 • 2010
  Gdynia (do 1986 Gdańsk) (Festiwal Polskich Filmów Fabularnych; od roku 2012 Gdynia Film Festival)-Wyróżnienie w konkursie "Młode Kino Polskie"
  za "poczucie humoru i przewrotne potraktowanie stereotypów"
 • 2010
  Zielona Góra (Międzynarodowy Festiwal Kina Autorskiego "Quest Europe")-Nagroda Specjalna Lubuskiej Szkoły Telewizji i Filmu
 • 2010
  Warszawa (Międzynarodowe Forum Niezależnych Filmów Fabularnych im. Jana Machulskiego "Cinemaforum")-III nagroda
 • 2011
  Wrocław (Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN)-wyróżnienie dla fabuły
 • 2011
  Wrocław (Festiwal Kina Amatorskiego i Niezależnego KAN)-Kanewka Publiczności
 • 2011
  Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego-Nominacja
  w kategorii: Najlepszy aktor
2018.11.09 00:11:14
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego