Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NA RAZIE W PORZĄDKU, MAMO!

  • Spektakl telewizyjny
  • Rok produkcji:
    1994
  • Barwny, 43 min

"Przygotowałem tę sztukę, żeby więcej ludzi potrafiło kochać swoich bliskich i żyć z nimi w miłości i zrozumieniu" - powiedział twórca spektaklu, nieżyjący już reżyser Paweł Trzaska. Rozgrywająca się współcześnie sztuka obyczajowa, nie pozbawiona akcentów komediowych, w atrakcyjnej, lekkiej formie porusza trudne problemy relacji rodzinnych. Spektakl zrealizowany w plenerze i wnętrzach naturalnych, ubarwiony wpadającą w ucho piosenką z muzyką i słowami Justyny Holm, skłania do reflekcji dzieci, młodych ludzi i dorosłych.
Rodzice Oli przeżywają kryzys małżeński. Rezolutna uczennica szkoły podstawowej postanawia jakoś temu zaradzić. Wchodzi w pewien układ z mamą, w tajemnicy przed tatą, który nie domyśla się niczego. Najważniejsze zaś jest to, że podstęp wymyślony przez Olę pozwala dorosłym zrozumieć, co jest w życiu, w rodzinie najważniejsze. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 01:27:38
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor