Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

COLARGOL ZDOBYWCĄ KOSMOSU

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1978
 • Premiera:
  1979. 01. 20
 • Gatunek:
  Film dla dzieci, Film lalkowy
 • Barwny ; 35 i 16 mm ; 1837 m ; 67 min

Kolejny, adresowany do dziecięcej widowni, pełnometrażowy film animowany o kosmicznej odysei sympatycznego Misia Colargola i jego przygodach. Colargol po licznych przygotowaniach i próbach odbywa wraz ze swymi przyjaciółmi - rozważnym Krukiem i lekkomyślnym Szczurkiem - podróż okołoziemską. Po awaryjnym lądowaniu na ziemi - budują nową rakietę i wyruszają w stronę gwiazdozbioru Fantasmagorii. Odwiedzają m.in. Planetę Bajek, Planetę Bąbelkową, uwięzieni zostają przez wróżkę, ale wszyscy, wraz z nowym przyjacielem - Mechanicznym Misiem - wracają na ziemię.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 1982
  Nagroda "Sowietskiego Ekranu" (dwutygodnik)

Patrz także:
schowaj

2022.03.26 00:11:11
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl