Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIEZWYKŁE PRZYGODY PLUSZOWYCH MISIÓW

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1990
 • Gatunek:
  Film dla dzieci, Film lalkowy
 • Barwny, 2.063 m, 72 min

Trzy pluszowe miesie: Kuba, Misia i Bartek postanawiają wesoło i pożytecznie spdzić czas upragnionych wakacji. Przypadkowo trafiają na wyspę - rezerwat. Podczas zabawy niechcąco ranią Padalca. Rządzący w rezerwacie Leśny Trybunał zwiarząt jest surowy dla lekkomyślnych niedźwiadków. Przedstawiciele zwierzęcej władzy skazują gości na przymusową pracę na rzecz mieszkańców rezerwatu. Panna Misia opiekuje się małymi Myszkami i broni ich przed podstępną łasicą Hermeliną. Bartek otrzymuje zadanie pomagania Chomikowi i porządkowania jego spiżarni. Wywiązuje się ze swego zadania, dzielnie broni zapasów Chomika przed leśnymi złodziejaszkami. Najlepsze zamiary ma też Kuba, któremu powierzono pomoc Bobrom. Dobre chęci często niweczy pech... Padalec czuje się coraz lepiej, zbliza się więc termin powrotu niedźwiadków do domu. Gdy Padalec ostatecznie wyzdrowieje, Czarny Ptak pozwala im na opuszczenie wyspy. Misie zapraszją mieszkańców rezerwatu na wspólny bal, którego miłej atmosfery nie popsują nawet knowania łasicy Hermeliny. Skończyły się wakacje. Misie, pełne niezapomnianych wrażen, zasypiają wreszcie spokojnie we własnych łóżeczkach.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
Utwór Margarete Thiele
AutorMargarete Thiele
2017.02.11 02:50:19
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor