Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"I TYLKO SNY NASZE..."

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1984
 • Gatunek:
  Reportaż, Dokument inscenizowany
 • Czarno-biały, 35 mm, 570 m, 19 min

Opowieść o niecodziennej miłości polskiej dziewczyny i Amerykanina - mima uczestniczącego w Festiwalu Teatru Ulicznego w Jeleniej Górze. Renata opowiada o pierwszym spotkaniu, tęsknocie, przeznaczeniu, którepozwoliło im spotkać się powtórnie, wielkim, wzajemnym uczuciu. . . Wzięli ślub - on w stroju Pierrota, ona w barwnym ludowym stroju. Uroczystości towarzyszyły tłumy dzieci i młodzieży, z którymi i dla których pracują w amatorskim teatrze. W filmie wykorzystano fragmenty spektakli teatrów: Teatr Ósmego Dnia, Kozmo Mimzi, Theatre d'Arc en Terre, Teatr Deszczu, Los Gira Gitanas, El Trusno, Augentrost, Dr Kuppel Kombinationskunst - prezentowanych w ramach I Festiwalu Teatru Ulicznego w Jeleniej Górze.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.06.06 01:17:15
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.