Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PSI WESTERN

 • Film animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1981
 • Gatunek:
  Film dla dzieci, Film rysunkowy
 • Barwny, 35 mm, 16 mm, 229 m, 8 min

Do miski stojącej przed budą śpiącego psa zakrada się kot. Pies śni, że kot zmienił się w Indianina, on sam w kowboja, a podwórko w skalistą prerię. W polu widzenia pojawia się krowa. Pies-kowboj chce ją wydoić, ale ubiegł go kot-Indianin. Po wielu perypetiach zdobywa wreszcie mleko, ale Indianin zastawia na niego pułapki. Kiedy kowboj pewnie opiera się o solidną skałę okazuje się, że jest to także podstęp i pies zaczyna spadać w przepaść. Chwyta się wystającego korzenia, a wtedy Indianin przy pomocy lassa ratuje go z opresji. Pies budzi się i spostrzega, że wisi na płocie. Wraca chyłkiem do budy i udaje, że nie zauważa kota, pożywiającego się z jego miski.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 02:29:52
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych