Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NIEZŁY KANAŁ

 • Serial animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2007
 • Barwny, odcinki x ok. 4 min

Pełna humoru, zabawna opowieść o sympatycznej rodzinie Plusiaków, która występuje w kultowym serialu telewizyjnym.
Pewna sympatyczna rodzina została zaproszona do udziału w castingu do serialu realizowanego przez znanego producenta. Niestety, jak wykazały badania focusowe ich aparycja była zbyt pospolita i mało śmieszna jak na sitcom. Na potrzeby filmu wszyscy Plusiakowie ulegli poważnej restylizacji i zostali ubrani w różowe kostiumy królików. Iwona i Aleksander oraz ich dzieci Ola i Bartuś zajmują wygodne mieszkanie, w którym centralnym punktem jest salon z dużą kanapą. To ulubione miejsce tej sympatycznej rodziny. Tu rozmawia się do późna w nocy, decyduje o wydatkach, ustala menu, odpoczywa i ogląda ulubione programy. Plusiakowie uwielbiają oglądać telewizję! Mają szczególną słabość do jednej ze znanych telewizyjnych platform... Olek - pan domu, wykazuje się zazwyczaj dużym dystansem do zdarzeń. Jest fanem telewizji. Telewizor jest źródłem jego wiedzy, a nawet życiowej filozofii. Iwona, szara eminencja rodziny ma najtrzeźwiejsze spojrzenie na świat. Kieruje się zasadą: "rodzina ponad wszystko". Jest fanką programów edukacyjnych. Nastoletnia córka Ola przeżywa wszystkie symptomy buntu związanego z wiekiem dorastania. Neguje rodzinne i społeczne reguły. Jej świat to kanały muzyczne, moda, idole i chłopak Remek. Bartuś jest kopalnią niezwykłych pomysłów. Priorytetem dla tej siedmioletniej egzystencji są filmy animowane. Potrafi naśladować zachowania znanych postaci, raz mówi głosem kaczora Buffiego, przemieszcza się jak Struś Pędziwiatr albo ma minę jak Sponge Bob.
Technika wykorzystana do realizacji serialu "Niezły kanał" jest połączeniem tradycyjnie wykonanej scenografii (makiety) oraz animacji 3D. Scenografia została sfilmowana za pomocą systemu Milo Motion Control, czyli kranu filmowego posiadającego filmową kamerę 35mm, która umożliwia wielokrotne powtarzanie wcześniej zaprogramowanego ruchu kamery.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2008
  Barcelona (Art Directors Club of Europe Awards)-nagroda w kategorii: grafika telewizyjna

NIEZŁY KANAŁ w internecie

2022.05.21 06:36:35
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych