Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ZIMA W WIKLINOWEJ ZATOCE

 • Serial animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1998
 • Barwny, odcinki x ok. 15 min

Animowany serial przygodowy dla dzieci, rozgrywający się w środowisku zwierząt wodno-lądowych.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Patrz także:
schowaj

ZIMOWE ZAPASY (1)

 • Odcinek serialu

Przylatują gawrony. Niezadowolony szczur, chcąc się pozbyć hałaśliwego towarzystwa, zapowiada mroźną zimę. Zwierzęta z Wiklinowej Zatoki czym prędzej robią zapasy na zimę.

SĄSIEDZI (2)

 • Odcinek serialu

Przyjaciel Archibalda -Serafin - zaprosił do swojej nory chomika i susła. Zwierzątka przeszkodziły w śnie zimowym szczura.

TROPICIELE (3)

 • Odcinek serialu

Spadł śnieg. Łabędzie zostają uwięzione na jeziorze i tylko dzięki Archibaldowi i Serafinowi nie zostają pożarte przez lisa.

NIE WYWOŁUJ WILKA Z LASU (4)

 • Odcinek serialu

Lis nęka mieszkańców kurnika. Przyjaciele postanawiają przestraszyć lisa wilkiem. Nieoczekiwanie zjawia się prawdziwy wilk i wszyscy biorą nogi za pas.

NA RATUNEK (5)

 • Odcinek serialu

W Wiklinowej Zatoce zima w pełni. Pewnego dnia mała Cecylia przeziębia się. Jej tata Serafin wyrusza na poszukiwanie leku na przeziębienie. Po drodze zaskakuje go burza śnieżna.

LAWINA (6)

 • Odcinek serialu

Okazuje się, że jednak zima w Wiklinowej Zatoce jest bardzo mroźna. Mieszkańcom zatoki zaczyna brakować pożywienia. Głód wypędza z nory nutrię Szafira, który wybiera się na odległe łąki do stojącego tam stogu siana. Docierają tam również inne zwierzęta.

ODLOTOWY GOŚĆ (7)

 • Odcinek serialu

Nadchodzi przedwiośnie. W Złotej Lagunie rozpętuje się burza. Młody flaming Cleo zostaje uniesiony przez wiatr i ląduje w Wiklinowej Zatoce.

2017.02.11 04:02:43
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman