Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRZEZ MAPĘ NA GAPĘ...

 • Serial animowany
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1987
 • Barwny, odcinki x ok. 25 min

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

POD PIRACKĄ BANDERĄ (1)

 • Odcinek serialu

Na starym, zagraconym strychu trzech chłopców marzy o znalezieniu krainy szczęścia. Potrzebny jest im tylko tajemniczy posążek, który może wszystko. Wyruszają w podróż, a ponieważ posążek rozbija się, kraina szczęścia pozostaje tylko w marzeniach i piosence. [PAT]

TAJEMNICZA WYSPA (2)

 • Odcinek serialu

Trzech chłopców bawiąc się, odnajdują wejście do mieszkania - groty pirata. W jednym z pomieszczeń znajduje się pracownia alchemiczna . Przez nieuwagę włączają maszynę, która przenosi ich na bezludną wyspę. Chcąc się z niej wydostać, podążają za kondorem, który zwabia ich do groty. Spadając w dół, uruchamiają wehikuł czasu i przenoszą się w średniowiecze, gdzie zostają rycerzami. [PAT]

TAJEMNICA POSĄŻKA (3)

 • Odcinek serialu

Bohaterowie filmu wskutek zadziałania wehikułu czasu znajdują się w Średniowieczu. Kondor zamiast ukryć tajemniczy posążek, co polecił mu Morgan, gubi go. Bojąc się konsekwencji, informuje Morgana, iż to właśnie chłopcy ukradli posążek. Rycerz Ementaler i chłopcy, pragnąc uwolnić zamurowaną księżniczkę, staczają między sobą walkę o jej względy. [PAT]

2017.02.11 03:57:29
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor