Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

W PIERWSZEJ FAZIE LOTU...

  • Film dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2001
  • Barwny, 45 min

O pokoleniu młodych ludzi w wieku startu w pełne, zawodowe życie. Obserwujemy ich zachowania i nastroje.
"Kazimierz Karabasz z potoku ludzi wędrujących warszawską ulicą wyławia okiem kamery twarze dwojga ludzi, by potem śledzić ich poczynania. Oboje mają już za sobą jakieś doświadczenia zawodowe, ciągle jednak są w pierwszej fazie lotu do być może świetnej kariery. Oboje do swojej pracy podchodzą z pasją, o coś im chodzi, miewają wątpliwości, pragną się rozwijać.
Anna Lis-Jędrzejewska pracę w zawodzie dziennikarskim zaczynała w radiu. Teraz jest reporterką TVN. Michał Zieliński cztery lata temu ukończył warszawską Akademię Teatralną, jest na niej asystentem, a zarazem gra w Teatrze Powszechnym. Karabasz towarzyszy Annie podczas realizacji reportażu o amerykanizowaniu się obyczajów Polaków i rozmowy na tematy zawodowe z trojgiem starszych kolegów. Michała zaś obserwuje w czasie zajęć ze studentami Akademii, rozmowy z Zofią Kucówną - wykładowcą na uczelni oraz spotkania z trojgiem kolegów, z którymi studiował na jednym roku." [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 03:20:38
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman