Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SPACEREK PRZED SNEM

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1991
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 21 min

Mężczyzna widząc ładną, młodą kobietę, napada na nią wieczorową porą i próbuje zgwałcić. Przestraszona dziewczyna mówi mu, że z nikim nie spała, ale zrobi, co zechce. Mężczyzna nagle odchodzi. Wtedy dziewczyna idzie za nim. Sytuacja się zmienia. Ona jest samotna, a mężczyzna podoba się jej. Wchodzą do pobliskiej kawiarni i zaczynają rozmawiać, wyjaśniając sobie swoje kompleksy i pocieszając się nawzajem. Okazuje się, że żona mężczyzny uważa go za nieudacznika i zdradza go z jego najlepszym przyjacielem. Przy rozstaniu dziewczyna daje mężczyźnie zdjęcie z dedykacją, żeby pokazał żonie na dowód, że może się jeszcze podobać. To spotkanie i rozmowa przed snem może zmienią sytuację chociaż jednej strony.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Pierwowzory
schowaj

Pierwowzór
SPACEREK PRZED SNEM
AutorJanusz Głowacki

Patrz także:
schowaj

2017.02.11 04:52:17
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman