Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BAZAROW

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1997
 • Gatunek:
  Dyplom reżyserski magisterski
 • Barwny, 35 mm, 1 Akt, 12 min 2 Akt, 7 min (Skrócona wersja 1 aktu bez zakończenia)

Młody przyrodnik siedzi nad wodą w lesie i łowi ryby. Przyglądają mu się dzieci. Kończy połów i idzie drogą przed siebie. W tym samym czasie w plenerze siedzą przy zastawionym smakołykami stole trzej mężczyźni i rozmawiają ze sobą. Podchodzi do nich młody przyrodnik. Nie siada do stołu lecz idzie do swojej pracowni mieszczącej się w zrujnowanym pałacu. Razem z nim zmierza w tamtą stronę jeden z biesiadników, rówieśnik przyrodnika, który jest jego przyjacielem i współpracownikiem. Razem zamieszkują pokój w zniszczonym pałacu. Mają tam laboratorium w którym prowadzą badania biologiczne. Tu się film kończy.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:47:11
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski