Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

OKO CYKLONU

 • Etiuda szkolna
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  1997
 • Gatunek:
  Etiuda fabularna
 • Barwny, 35 mm, Panorama. 11 min

Chłopak i dziewczyna siedzą na przystanku autobusowym. Sprawiają wrażenie przypadkowych osób choć się do siebie uśmiechają. Po drugiej stronie ulicy idzie para. Nagle mężczyzna odpycha kobietę, odrzuca ją. Wsiada do autobusu i odjeżdża patrząc na parę siedzącą na ławce. Chłopak mieszka w wynajętym pokoju w starym domu. Mieszka tam matka z córką i ten typ, który odpychał kobietę. Chłopak jest zainteresowany dziewczyną. Ona jest zainteresowana typem. Matka także jest zainteresowana typem. Chyba rywalizuje z córką o jego względy. Matka chce skierować zainteresowania córki na chłopaka. Częstuje go wódką a dziewczyna idzie z nim do łóżka. Rano przy ich łóżku stoi typ. Dziewczyna ubiera się i idzie z nim. Chłopak odchodzi. (arch.)

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2021.04.28 00:13:00
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego