Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

BAR "ATLANTIC"

PRÓBA (11)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Majowy śnieg i gwałtowne ochłodzenie powodują stare kłopoty. W barze pojawia się troskliwa mamusia z synkiem. Jest tu już zespół rockowy, którego bus utknął w zaspie. Turystka podsłuchuje rozmowę muzyków, z której wynika, że mają w busie piece. Każe jej przynieść do baru, w nadziei, że zrobi się ciepło. Tymczasem w ich gwarze "piece" to wzmacniacze - muzycy przynoszą sprzęt i zaczynają głośną próbę koncertu. Przyłącza się do nich Guru waląc w garnek - robi to tak udanie, że Lider (Olek Klepacz) proponuje mu przyłączenie się do zespołu.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Varia
pokaż

NOCNI GOŚCIE (12)

  • Odcinek serialu
  • 27 min

Przychodzi pora płacenia podatków. Poznański męczy się przy wypisywaniu PIT-u. Prosi Hankę o pomoc. Dziewczyna odmawia mu i idzie do domu. Poznański zostaje na noc sam w barze. W środku nocy pojawiają się w barze trzej zbójnicy. Zastanawiają się, czy Poznański jest dostatecznie bogaty, by go złupić. On posługując się PIT-em dowodzi, że jest biedny. Ale Janosik znajduje w formularzu liczne błędy, a po ich skorygowaniu okazuje się, że bar przynosi niezły dochód. Rano Hanka znajduje Poznańskiego śpiącego przy opróżnionej butelce rumu. Za to PIT jest wypełniony prawidłowo.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PUŁAPKI WOLNOŚCI (13)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Poznański i Hanka podejrzewają, że w piwniczce pod barem znalazł sobie kryjówkę zbiegły z rezerwatu niedźwiedź. Wskazują na to ślady pazurów na drzwiach i regularne opróżnianie miski z kaszą, którą Hanka, na wszelki wypadek, dostarcza co dzień do piwniczki. Do baru przybywa Franek z Parku Narodowego. Jego zadaniem jest ochrona zwierząt. Franek czuwa więc, by niedźwiedziowi nie stała się krzywda, ale jakoś nie kwapi się do wyprowadzania go z piwnicy. Pojawia się też dziwny mały chłopiec. Co dzień przynosi puste butelki - jak twierdzi - znalezione w lesie. Hanka odkrywa, że co dzień są to te same butelki.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2020.12.15 00:10:31
© 1998-2021 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor