Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE!
W tytułach filmów w wyszukiwarce nie uwzględniamy występujących w nich znaków przestankowych.
Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SŁONY KARMEL

  • Film fabularny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2024
  • Barwny, 88 min

Dwa zaprzyjaźnione małżeństwa w średnim wieku przeżywają bliźniacze problemy - nuda, wypalenie, coraz to większa liczba wzajemnych pretensji, codziennych "wypominanek" i oskarżeń. Prowadzą niekończące się dyskusje i o kryzysie, i pomysłach na przezwyciężenie kłopotów.
Mikołaj i zagubiony Jacek - miotają się w emocjonalnych zależnościach, w każdej kolejnej scenie i rozmowie odsłaniając swoje słabości, kompleksy oraz mocno nietuzinkowe spojrzenie na życie uczuciowe Cztery niezależne charaktery - perfekcyjna Monika, niezależna artystka Anka, pewny siebie człowiek sukcesu. Każde z nich od dawna myśli o odejściu od swojego dotychczasowego partnera, ale też nikt nie jest w stanie wykonać na tyle radykalnego kroku. Ich uczuciowa aktywność sprowadza się do kolejnych 'decydujących, ostatecznych rozmów, które nie prowadzą jednak do żadnych konkretnych rozwiązań. Pewnego dnia Mikołaj zainspirowany monologiem Jacka wpada na świetny pomysł. Karuzela zdażeń zaczyna swój bieg.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2024.07.18 00:34:05
© 1998-2024 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.