Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PRÓBA ŁUKU

  • Film w produkcji
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2023
  • Barwny, 75 min

    Lokacje: Grecja (wyspa Thassos), Warszawa, Włochy.

Historia pary młodych Polaków Krzysztofa i Marty, która spędza kilkanaście dni urlopu na greckiej wysepce Tassos. Po sezonie, w atmosferze schyłku lata, pod szarym niebem, wysepka pokazuje inną niż zwyczajowo rajska twarz. Podczas kąpieli w morzu Krzysztof zostaje seksualnie zaatakowany przez starszego od siebie, przystojnego, wysportowanego Niemca. Chłopak próbuje ukryć przed swoją dziewczyną i przed samym sobą uczucia i myśli które sprowokowało to zdarzenie, ale Anna wyczuwa i demaskuje jego nieszczerość. Przy alkoholu pada o kilka słów za dużo. Krzysiek znika a Marta rozpoczyna poszukiwanie ukochanego. To co odkryje i zrozumie podczas tych poszukiwań zmieni jej życie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2023.10.14 00:41:20
© 1998-2023 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.

Informacja o zasadach publikacji linków i danych adresowych w serwisie filmpolski.pl w ramach pakietu premium.

Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.