Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

RODZINA NA MAXA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2022
 • Barwny, odcinki x 44 min

  Serial jest polską wersją nowozelandziej produkcji "Step Dave", realizowanej w latach 2014-2015.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

24 letni Max pracuje jako barman w barze „Plac Zabaw”. Karolina - matka trójki dzieci, jest tam na randce w ciemno, na którą umówiła ją siostra, Julia. Randka okazuje się katastrofą, a uwięziona w toalecie Karolina próbuje wydostać się przez okno i ląduje w ramionach Maxa. Barman gra dżentelmena i zabiera Karolinę na pogotowie, gdzie spędzają ze sobą kilka godzin. Max prosi Karolinę o numer telefonu i kolejne spotkanie, ale kobieta nie chce kontynuować znajomości. Max staje na głowie, aby ją odnaleźć i kiedy wreszcie mu się to udaje i mają spędzić ze sobą upojny wieczór Max dowiaduje się, że Karolina jest od niego starsza o 14 lat, mieszka z trójką swoich dzieci: 17-letną Sonią, 15-letnią Jadzią i 9-letnim Leonem oraz ex-teściową - Marią.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu

Max zabiera Karolinę na kilka randek, ale czuje, że kobieta zachowuje dystans. Julia, siostra Karoliny, robi wszystko, żeby poznać jej nowego, tajemniczego chłopaka. Kiedy Karolina wybiera się do teatru Max postanawia udowodnić jej, że też potrafi być kulturalny i dojrzały. Idzie razem z przyjacielem, Filipem na przedstawienie teatralne, które okazuje się być występem teatrzyków szkolnych. Karolina jest zakłopotana gdy Max z Filipem przypadkowo wywołują zamieszanie i zostają wyrzuceni z sali. Max wyznaje, że chciałby poznać jej dzieci, ale Karolina jest sceptyczna - nie chce, żeby dzieci przyzwyczaiły się do kogoś, kto niedługo może zniknąć z ich życia. Dziewięć lat wcześniej ona i dzieci zostały porzucone przez jej męża Sławka i od tamtej pory Karolina unika zobowiązań.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

3

 • Odcinek serialu

Max po raz pierwszy będzie nocował w domu Karoliny, ale od początku sprawy nie idą zbyt dobrze. Mały Leon przerywa im uniesienia, co noc skarżąc się na koszmary. Karolina i Max nie wiedzą, że Leon jest opłacany przez swoje starsze siostry, aby zakłócał życie miłosne ich matki. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy kolega Jadzi ze szkoły okazuje się być jej stalkerem. Wtedy Max staje w obronie dziewczyny, ale Piotr - szef Maxa i Filip dokuczają mu, że zostanie ojczymem. Kiedy Karolina dowiaduje się, że jej córki spiskują przeciw Maxowi, nalega żeby przestały, ale Sonia i Jadzia zamierzają zamienić życie Maxa w piekło. Max przyjmuje wyzwanie i wojna zostaje wypowiedziana.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

4

 • Odcinek serialu

Max i Karolina coraz lepiej się poznają. Max bierze udział w „ kolacjach dla dorosłych”, podczas których porusza się tematy np.; remontu domu. Tymczasem Filip czuje się samotny i zaniedbany, ponieważ Max spędza dużo czasu w domu Karoliny. Kiedy telefon Maxa przypadkowo dostaje się w ręce Sonii i Jadzi, dziewczyny dotrzymują obietnicy zniszczenia Maxowi życia i wywołują prawdziwy chaos.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2022.10.02 00:35:58
© 1998-2022 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych